OXI Tablety Mini 1 kg

OXI Tablety Mini 1 kg
Skladom

Dodanie: do 3 dní

Záruka: 24 mesiacov

9,90 € s DPH
Hmotnosť: 1 kg
Kód produktu: 369020 

20g bezchlórové tablety pre úpravu vody v bazénoch a vírivkách.

Použitie:

Pred aplikáciou prípravku skontrolujte pH vody príslušným testerom, nastavte hodnotu pH na 6,8 - 7,4 pomocou prípravku pH MÍNUS alebo pH PLUS. V prípade tvrdej vody sa stabilizuje jej tvrdosť prídavkom STABILIZÁTOR TVRDOSTI.
Potom sa vloží do plaváku alebo zásobníka tabliet 1 ks OXI TABLETY na 2-3 m3 vody v bazéne. Toto množstvo by malo stačiť na udržanie potrebnej koncentrácie 8-16 mg/l akíivneho kyslíka vo vode na 5 až 10 dní v závislosti na faktoroch, ktoré ovplyvňujú množstvo aktívneho kyslíka vo vode, ako sú teplota vzduchu a vody, intenzita slnečného žiarenia a zaťaženie bazéna. Pri vyššej záťaži bazéna potom možno aplikovat 1 OXI tabletu na 1 m3 vody v bazéne. Kontrolu správnej koncentrácie aktívneho kyslíka a pH je treba vykonávať pravidelne vhodným testerom. Pre prevenciu vzniku rias i pri ich výskyte je vhodné súbežne používať prípravok ODSTRAŇOVAČ RIAS podľa návodu uvedeného na jeho obale.

Upozornenie:

Používajte dezinfekčné prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale.
Používajte biocídy bezpečným spôsobom. 
Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

K tomuto produktu ešte potrebujete

Podobné produkty

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho počítača. Viac informácií

Zadajte hľadaný výraz