BIO čistič jazierok 50 g

BIO Čistič jazierok 50 g
Skladom

Dodanie: do 3 dní

Záruka: 24 mesiacov

3,90 € s DPH
Hmotnosť: 50 g
Kód produktu: 817001 

Je to čistič, ktorý vyváženou kombináciou baktérií a enzýmov,  veľmi účinne a šetrne rozkladajú nečistoty organického pôvodu. Tento čistič BIO jazierok je vyváženou kombináciou baktérií a enzýmov, ktoré veľmi účinne a šetrne rozkladajú nečistoty organického pôvodu. Prípravok znižuje obsah živín pre rast rias, po ich odumretí slúžia riasy ako potrava pre baktérie obsiahnuté v prípravku. Tým sa znižuje obsah usadenín organického pôvodu na dne jazierka, prejasňuje sa voda a nastavuje sa biologická rovnováha. Je to unikátny prípravok, jeho každá zložka prispieva k biodegradačnému procesu. Je neškodný voči rybám a iným vodným živočíchom, je šetrný k životnému prostrediu.

Návod k použitiu a dávkovanie:

Obsah balenia je určený pre ošetrenie 10 m3 vody v priebehu jedného mesiaca. Doporučujeme mesačnú dávku rozdeliť na viacej dielov a zo začiatku dávkovať 1 x týždenne, po nastavení rovnováhy (cca po 4 aplikáciách) raz mesačne. Potrebné množstvo prípravku vysypte do plastovej nádoby. Na 50 g prípravku pridajte 25 g cukru a zalejte 1 litrom vlažnej vody. Po 30 minutách je prípravok aktivovaný a môžete ho vliať do jazierka.

Upozornenie:

Biologická rovnováha je pri správnej aplikácii nastavená cca po 3-4 týždňoch. Riaďte sa pokynov pre dávkovanie a vyvarujte sa prekročeniu doporučenej dávky.

 

Podobné produkty

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho počítača. Viac informácií

Zadajte hľadaný výraz