PROSEPTIK 80 g

PROSEPTIK 80 g
Skladom

Dodanie: do 3 dní

Záruka: 24 mesiacov

4,05 € s DPH
Hmotnosť: 80 g
Kód produktu: 817101 

Enzymatický prípravok pre skvaplňovanie a rozklad fekálií, ďalších odpadov a k likvidácii zápachu.

Pridaním prípravku PROSEPTIK, ktorý obsahuje enzýmy rozkladajúce tuky, škroby a bielkoviny, sa vytvárajú priaznivé podmienky na dosiahnuite dlhodobej prirodzenej rovnováhy s prevahou priaznivo pôsobiacich mikroorganizmov, ktoré dokážu rozložiť biologické odpady na vodu a oxid uhličitý bez vzniku nežiadúcich zápachov a usadenín. PROSEPTIK napomáha k znižovaniu BSK odpadových vôd.

Použitie:

Pre septik alebo žumpu o objeme 2 m3 použite 1 vrecko. Obsah vrecka nasypte do WC misy a spláchnite. Opakujte 1x týždenne po dobu 4 týždňov, potom opakujte 1x mesačne. V prípade silne zanedbaných septikov a žúmp možno dávky niekoľkonásobne zvýšiť. Vodu zo žumpy nepoužívajte na zavlažovanie, prípravok neničí mikroorganizmy nákazlivých chorôb.

V suchých WC nasypte obsah 4 vreciek na fekálie, čím príde k ich skvapalneniu a odstráneniu zápachu. Postup opakujte každé 2 mesiace.

Bezpečnostné opatrenia a likvidácia odpadov:

Pri práci nejedzte, nepite a nefajčite. Po práci si dobre umyte ruky mydlom a teplou vodou. Skladujte na suchom mieste mimo dosah detí. Nepotrebné zbytky prípravku a prázdne nevyčistené vrecká sa nesmú dostať do tečúcich vôd a zdrojov pitnej vody, všetko odovzdajte do zberu nebezpečného odpadu. Obal a prázdne dobre vyčistené vrecká možno likvidovať v zbere komunálneho odpadu.

Doba trvanlivosti: 24 mesiacov od dátumu výroby

Podobné produkty

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho počítača. Viac informácií

Zadajte hľadaný výraz