O nás

„Naša firma MAQS vznikla v roku 2002 ako rodinná firma. S manželkou Annou sme sa rozhodli vytvoriť spoločné podnikanie. Začínali sme v malých kanceláriách v Piešťanoch a každodennou mravčou prácou sme sa vypracovali.

S húževnatosťou pracujeme dodnes spolu s našimi deťmi, ktoré sa k nášmu podnikaniu neskôr pridali a sú pre firmu veľkým prínosom. Naši zamestnanci sú pokladom našej firmy a všetci spolu tvoríme silný tím.“

Ing. Vladimír Baran
konateľ spoločnosti

Radi plníme ľuďom sny o ich dokonalom relaxe. Naša práca nás baví, a preto dokážeme napredovať a prinášať ľuďom riešenia, ktoré hľadajú. Veríme, že ľudský prístup a kvalitná práca je ten najlepší spôsob budovania dôvery a spokojnosti zákazníka.

Konzultácie a poradenstvo Odborne a s úsmevom

Výroba, dodávka a montáž Zaškolíme vás

Vypracovanie dokumentácie na kľúč

Záručný a pozáručný servis Odborne, ochotne a spoľahlivo

Teší nás, že rastieme hlavne vďaka referenciám od našich spokojných zákazníkov, ktorí posúvajú dobré meno našej firmy ďalším známym. Popri kamennej pobočke v Krakovanoch, kde sídlime, máme aj showroom, pretože chceme svoje služby prinášať aj tým, ktorí nás nemôžu navštíviť osobne.

Komfort služieb, ktorý u nás oceňujú naši zákazníci, dnes poskytujeme aj online. S úsmevom vybavíme vašu objednávku a radi vám poradíme pri výbere produktu. Ak budete mať akékoľvek otázky o výbere či o starostlivosti o naše produkty, ozvite sa nám. Po rady sa k nám bežne naši zákazníci vracajú, lebo vedia, že nájdu odpovede na svoje otázky.

Na vaše otázky odpovieme aj telefonicky. Neváhajte a zavolajte nám, Julka, Evka a Zuzka vám ochotne poradia. Navyše naše milé dievčatá s príjemným hlasom často našim zákazníkom spríjemnia deň.

V MAQS sa sústreďujeme na realizáciu bazénov, bazénovej technológie, na úpravu pitných a minerálnych vôd, wellness zariadenia, energetické využitie geotermálnych vôd, tepelných čerpadiel a vzduchotechniky.

Vďaka neustálemu zavádzaniu inovácií v oblasti technológií a presadzovaniu najnovších poznatkov vedy ponúkame tie najlepšie riešenia týkajúce sa rodinných, hotelových či verejných bazénov a komplexných riešení aquaparkov.

Zadajte hľadaný výraz