Doprava

Dodacie podmienky

1. Predávajúci je povinný do 30 dní od vzniku kúpnej zmluvy zaslať kupujúcemu tovar, ak sa nedohodli inak, alebo ak pri tovare nebola uvedená dlhšia dodacia lehota.

2. Ak je tovar skladom je expedovaný podľa kapacitných možností v čo najkratšom čase najneskôr do dvoch dní od objednávky.

3. Ak sa v objednávke nachádza viacero tovarov a služieb a časť z nich nie je skladom, informujeme o tom kupujúceho s možnosťami čiastočných dodávok.

4. Spolu s tovarom je zákazníkovi zasielaná faktúra (daňový doklad), návod ako i ostatné dokumenty k tovaru alebo službe od výrobcu.

Spôsob dopravy si volí kupujúci sám cez formulár objednávky v e-shope alebo pri inom spôsobe komunikácie. Kupujúci si môže zvoliť spôsob dopravy, a to:

- vlastnou dopravou

- dopravou predávajúceho

- kuriérom (zasielateľskou službou GLS ) – cena je stanovená podľa cenníka spoločnosti a nezávisí od vzdialenosti, ale od hmotnosti produktu

Všetky ceny na stránkach e-shopu www.rajbazenov.sk sú uvedené vrátane platnej DPH.

Cena dopravy závisí od hmotnosti a objemu tovaru a zvolenej platby za tovar. V prípade nadrozmerných, veľkoobjemových a tovarov s veľkou objemovou hmotnosťou (filtračné piesky, bazény, fólia, tekutá chémia a pod) sa samotná doprava a jej cena riešia individuálne s klientom. 

Doprava zdarma neplatí pre nadrozmerné, veľkoobjemové tovary a tovary s  veľkou objemovou hmotnosťou , tam sa cena dopravy rieši individuálne po konzultácii s kupujúcim.

 

Zadajte hľadaný výraz