BIO čistič jazierok 1 kg

BIO Čistič jazierok 1 kg
Na objednávku

Dodanie:

Záruka: 24 mesiacov

56,00 € s DPH
Hmotnosť: 1 kg
Kód produktu: 820801 

Prípravok znižuje obsah živín pre rast rias, po ich odumretí slúžia riasy ako potrava pre baktérie obsiahnuté v prípravku. Tým sa znižuje obsah usadenín organického pôvodu na dne jazierka, prejasňuje sa voda a nastavuje sa biologická rovnováha. Je to unikátny prípravok, jeho každá zložka prispieva k biodegradačnému procesu. Je neškodný voči rybám a iným vodným živočíchom, je šetrný k životnému prostrediu.

Návod k použitiu a dávkovanie:

Obsah balenia je určený pre ošetrenie 50 m3 vody v priebehu jedného mesiaca. Doporučujeme mesačnú dávku rozdeliť na viacej dielov a zo začiatku dávkovať 1 x týždenne, po nastavení rovnováhy (cca po 4 aplikáciach) raz mesačne. Potrebné množstvo prípravku vysypte do plastovej nádoby. Na 100 g prípravku pridajte 50 g cukru a zalejte 1 litrom vlažnej vody. Po 30 minútach je prípravok aktivovaný a môžete ho vliať do jazierka.

Upozornenie:

 Biologická rovnováha je pri správnej aplikácii nastavená cca po 3-4 týždňoch. Riaďte sa pokynov pre dávkovanie a vyvarujte sa prekročeniu doporučenej dávky.

 

Podobné produkty

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho počítača. Viac informácií

Zadajte hľadaný výraz