Zazimovač 1 l

Zazimovač 1 l
Skladom

Dodanie: do 3 dní

Záruka: 24 mesiacov

8,90 € s DPH
Objem: 1 l
Kód produktu: 826002 

Zamedzuje rastu rias a vzniku minerálnych zákalov a usadenín počas zimnej prestávky. Vďaka svojím vlastnostiam značne uľahčí jarné čistenie bazéna.

Dávkovanie:

Pred pridaním prípravku sa upraví pH vody na 7,0-7,4 prípravkami pH MÍNUS alebo pH PLUS a pridá sa prípravok STABILIZÁTOR TVRDOSTI, všetko podľa návodu uvedeného na týchto prípravkoch. Hladina vody v bazéne sa zníži pod skimmer a vratné trysky. Prípravok ZAZIMOVAČ sa dávkuje v množstve 1 liter prípravku na 20 m3 vody, odmeraná dávka sa nariedí s vodou v pomere 1:9 a nariedený roztok sa rovnomerne rozleje pozdĺž celého okraja bazéna. Následne sa bazén prikryje a zabezpečí podľa pokynov výrobcu bazéna.

Upozornenie:

Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Ak je nutná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok výrobku. Uchovávejte mimo dosahu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Uniknutý produkt zoberte. Odstráňte obsah/obal ako nebezpečný odpad.

Podobné produkty

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho počítača. Viac informácií

Zadajte hľadaný výraz