pH plus alkalický granulát 1,2 kg

pH plus alkalický granulát 1,2 kg
Skladom

Dodanie: do 3 dní

Záruka: 24 mesiacov

5,40 € s DPH
Hmotnosť: 1,2 kg
Kód produktu: 825002 

Voda na kúpanie má mať hodnotu pH v rozmedzí 6,8-7,6. Meranie hodnoty pH robíme minimálne 2x týždenne bazénovým testerom a okamžite regulujeme prípadné odchýlky od ideálnej hodnoty.

Dávkovanie:

Pre zvýšenie hodnoty pH o 0,1 sa zvyčajne dávkuje 100 g prípravku na 10 m3 vody v bazéne. Dávku je vhodné najprv rozpustiť v cca 1 litry vody a naliať do najhlbšej časti bazéna pri zapnutej filtrácii, alebo rosypať na hladinu v najhlbšej časti bazéna taktiež pri zapnutej filtrácii.

Varovanie:

Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je nutná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii sa dôkladne umyjte vodou. Používajte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ štít. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ sa dajú vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. Pokiaľ pretrvává podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie.

Podobné produkty

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho počítača. Viac informácií

Zadajte hľadaný výraz