OXI Šok pevný 1,2 kg

Hmotnosť: 1,2 kg
Kód produktu: 229002 

Pevný bezchlórový prípravok pre úpravu vody v bazénoch. Na rozdiel od použitia chlórových prostriedkov nevzniká žiadny nepríjemný zápach, nedocháza k dráždeniu očí, slizníc a pokožky, ošetrená voda je kvalitná a hygienicky nezávadná.

Použitie:

Pri prvnom ošetrení vody a ako šokové opatrenie cca. každé 2 týždne dávkujte 40-80 g/10 m3. Počas prevádzky bazéna pridávajte podľa potreby tak, aby pri kontrolnom meraní na výstupe vody z bazéna do filtračného okruhu bola hodnota koncentrácie aktivného kyslíka minimálne 8 mg/l.

Varovanie:

Nebezpečenstvo. Môže zosíliť požiar; oxidant. Zdraviu škodlivý pri požití. Spôsobuje ťažké poleptanie kože a poškodenie očí. Ak je nutná lekárská pomoc, majte po ruke obal alebo štítok výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabraňte uvolneniu do životného prostredia. Používejte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ štít. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ sa dá ich vyberte. Pokračujte vo vyplachovaní. Skladujte uzamknuté.

Podobné produkty

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho počítača. Viac informácií

Zadajte hľadaný výraz