Kawar Kúpeľová soľ z Mŕtveho mora 1000 g

Kawar Kúpeľová soľ 1000 g
Skladom

Dodanie: do 3 dní

Záruka: 60 mesiacov

5,60 € s DPH
Hmotnosť: 1000 g
Kód produktu: 625019 

KAWAR Soľ z Mŕtveho mora 100% prírodná a čistá soľ pochádza z najväčšieho zdroja minerálneho bohatstva sveta - z Mŕtveho mora. Kryštáliky tejto soli sú úplne odlišné od obyčajných morských solí. Minerálne látky v Mŕtvom mori dosahujú koncentráciu až 32%, čo je vlastne nasýtený roztok. Soľ má upokojujúci a relaxačný účinok na celé telo, utišuje svalovú únavu. Čistí, hydratuje a revitalizuje pokožku, odstraňuje z nej škodlivé látky a napomáha pri odstraňovaní kožných problémov, akné a psoriázy (lupienka). Rovnako priaznivý účinok má pri reumatických a kĺbových bolestiach - zlepšuje pohyblivosť bolestivých miest.

Použitie: Vo vani s teplou vodou (asi 37°C) rozpustite 250 g soli. V pripravenom kúpeli relaxujte 15 až 20 minút, počas tejto doby pokožka absorbuje minerálne zložky soli. Soľ z nej odstráni všetky nečistoty i nadbytočný tuk, preto počas kúpeľa nie je nutné použiť mydlo ani sprchový gél. Po kúpeli telo opláchnite čistou vlažnou vodou a aplikujte telové mlieko Kawar.

Pri ochoreniach horných dýchacích ciest priaznivo pôsobí inhalovanie slaného roztoku: 1 lyžica soli / 2 l vody. Paru vdychujte ústami, ako aj nosom, nie však dlhšie ako päť minút. Horúca para s obsahom soli pôsobí na sliznice dezinfekčne a urýchľuje liečbu.

LEN NA VONKAJŠIE POUŽITIE! V prípade kontaktu s očami vypláchnite oči čistou vodou. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ľudia s veľmi citlivou pokožkou a malé deti by mali použitie konzultovať s lekárom.

Podobné produkty

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho počítača. Viac informácií

Zadajte hľadaný výraz