Kawar Bahno z Mŕtveho mora 700 g sáčok

Kawar Bahno z Mŕtveho mora 700 g sáčok
Skladom

Dodanie: do 3 dní

Záruka: 60 mesiacov

10,00 € s DPH
Hmotnosť: 700 g
Kód produktu: 625114 

KAWAR čierne bahno je 100% prírodný produkt Mŕtveho mora. Obsahuje horčík, draslík, bromidy a ďalšie dôležité minerály a stopové prvky, ktoré pôsobia blahodarne na celé telo. Má pozitívne účinky na kožné ochorenia, zvlášť psoriázy a ekzémy. Zvyšuje bunkový metabolizmus, regeneruje pokožku, urýchľuje prietok v lymfatických dráhach a podporuje prekrvenie kože, a tak pôsobí i proti celulitíde. Regeneruje tiež pokožku hlavy, na vlasy pôsobí ako revitalizér.

Použitie: Pred použitím potraste. Raz týždenne naneste tenkú vrstvu bahna na celé telo alebo lokálne. Nechajte pôsobiť 10 až 15 minút a opláchnite teplou vodou bez použitia mydla. Nakoniec aplikujte telové mlieko alebo krém KAWAR. Pri citlivej pokožke bahno najskôr vyskúšajte na zápästí. Dobu pôsobenia (3 - 5 minút) postupne predlžujeme o 2 -3 minúty. Sčervenanie a pálenie pokožky je následok silného účinku bahna, tieto príznaky však za krátky čas pominú.

Len na vonkajšie použitie! Pozor, zafarbené vlasy môže odfarbiť! 

Podobné produkty

Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho počítača. Viac informácií

Zadajte hľadaný výraz