Články

30.07.2018

TOP ZDRAVOTNÉ VÝHODY VÍRIVKY

NAVŠTÍVTE NÁŠ SHOWROOM V KRAKOVANOCH PRI PIEŠŤANOCH!

V dnešnej dobe si vírivky do Vašich domácností a záhrad kupujete stále viac a viac. NIet sa čomu čudovať, veď čo je lepšie než horúca voda, ktorá Vám vďaka hydromasážnemu systému pomasíruje celé telo a Vy si celý ten proces užívate a jediné čo máte na starosti je či máte v špajzi ešte jednu fľašu prosseca pretože Váš pohár je už skoro poloprázdny. Vírivka však okrem tohto luxusného zážitku ponúka veľa ďalších zdravotných benefitov, či už ide o pocit relaxácie, omladenia a samozrejme pocit uzdravenia, ktoré sa prejavia po pravidelnom užívaní vírivky. Zážitok znásobíte ak kúpanie sa vo vírivke skombinujete so saunavaním a tým pádom povzbudíte svoj imunitný systém, prípadne využijete aromaterapiu, ktorá je súčasťou vírivky a omámite svoje zmysly krásnou vôňou. 

Pozrime sa teda bližšie na to ako naše vírivky môžu zlepšiť Váš život a náladu! 

ÚĽAVA OD BOLESTI

Práve vďaka prirodzeným a upokojujúcim vlastnostiam horúcej vody sa vírivky používajú na terapeutické účely. Existujú štúdie, ktoré potvrdzujú výrazné zníženie bolestí pri pravidelnom kúpaní sa vo vírivke. Upokojujúce pôsobenie víriacej a bublinkovej vody môže pomôcť pri chronickej bolesti alebo artritíde.

Častokrát sa môžeme stretnúť s pojmom vodoliečba.Ide o hydroterapiu, ktorá využíva teplo a tlak vody aby pomohla ľudskému telu sa lepšie zregenorovať a tak dosiahnuť rýchlejšie uzdravenie a pocit úľavy od bolesti.Napríklad i naši vrcholoví športovci využívajú hydroterapiu ako stálu súčasť ich procesu regenerácie.

ČISTÁ POKOŽKA

Účinok horúcej vody na čistenie pleti je už dlho známy. Horúca voda pomáha otvárať póry a vďaka tomu je ich čistenie oveľa jednoduchšie. Póry, ktoré sa nachádzajú na našej pokožke sú ako akési malinké "jamky" , sú tak malé, že ich nie je možné vidieť voľným okom, no napriek tomu sú dosť veľké nato aby sa dokázali zaplniť rôznymi nečistotami. To je neskôr dôvod vzniku pupienkou a rôznych iných kožných reakcií. Preto po kúpeli vo vírivke by ste si mali svojú tvár ešte doumývať vodou a tým si pokožku tváre krásne vyčistíte.

REDUKCIA HMOTNOSTI

Vírivka neslúži iba pre oddych a relax , ale dokáže Vám pomôcť i v prípade ak sa snažíte znížiť svoju váhu a teda je vhodná na cvičenie. Velmi populárnou sa stáva joga avšak v tomto prípade sa cviky vykonávajú vo vírivke a nie na súši.

NÁLADA, STRES A SPÁNOK

Je dokázané, že relaxácia v pohodlnej vírivke zmierňuje stres, úzkosť a pomáha zlepšiť tzv. emočné zdravie. Vďaka relaxačným účinkom Vám vírivka pomôže pri riešení nespavosti. Nespavosť je predsa dôsledok stresu a únavy a práve kúpeľ vo vírivke Vás očístí od všetkých negatívnych vplyvov a Vy zaspíte ako bábätko. 

Tak čo ešte stále váhate alebo sme Vás presvedčili, že vírivka je ako soľ nad zlato? :) Ak potrebujete viac informácii neváhajte a spojte sa s nami. Radi Vám poskytneme odpovede na Vaše otázky prípadne prídte rovno k nám a vyskúšajte si ten pocit relaxu naživo! Jediné čo si musíte priniesť sú plavky, dobrá nálada a ... tú fľašu prossecca nechajte na nás! My však máme pre Vás pripravenú skvelú akciu, ku kúpe vírivke dostávate schodíky a termokryt úplne ZDARMA, takže kedy sa vidíme?

 

SPÄŤ ZDIEĽAŤ NA FB

Zadajte hľadaný výraz